facebook  youtube
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach - Oficjalna strona
Nabór na wolne stanowiska urzędnicze
POBIERZ OGŁOSZENIE

Samorząd Szkolny

karolina obiala

Karolina Obiała - przewodnicząca

Tegoroczna maturzystka kształci się w zawodzie technik organizacji reklamy. Jej pasja to śpiew i taniec. Jest otwarta na świat, przyjazna i towarzyska. Zaangażowana w życie szkoły tworzy klimat radosnej atmosfery.


anitajenziolowska

Anita Jenziołowska - wiceprzewodnicząca

Anita to przebojowy przyszły technik weterynarii. Jest zawsze uśmiechnięta i nawiązuje szybki kontakt z rówieśnikami. Przyznaje się również do wrażliwości i poczucia obowiązku. Perfekcjonistka. Zawsze służy pomocą. Jest również miłośnikiem dobrego kina. Jej hobby to podróżowanie, a pasją są zwierzęta.


adam mazur

Adam Mazur - sekretarz

Zniewala radością i dobrocią. Obdarzony talentem aktorskim (zwłaszcza komediowym) bawi publikę podczas każdej szkolnej imprezy. Serdeczny kolega. Z zamiłowania rolnik.


kamil jakubowski

Kamil Jakubowski - skarbnik

Codziennie odkrywa w sobie nowe pokłady charyzmy przywódczej. Na co dzień jest pogodnym, miłym, koleżeńskim, towarzyskim, pomocnym i… skromnym człowiekiem. Interesuje się sportem (w szczególności piłką nożną oraz skokami narciarskimi). Prywatnie jestem kibicem 3 klubów (Lech Poznań, Real Madryt oraz Manchester United). Fascynuje go weterynaria. Spokój i relaks znajduje w słuchaniu muzyki (głośno) i zjadaniu czekolady.